Božić u Lobor-gradu

U nedjelju 23.12.2018. godine u Domu za odrasle osobe Lobor-grad bilo je posebno veselo i svečano. U goste su nam, već tradicionalno, stigli članovi Kulturno umjetničkog društva Lobor, članovi tamburaškog orkestra Viteškog društva Svetog križa “Črni Tomaši“ te članovi obitelji naših korisnika. KUD Lobor i tamburaški orkestar pripremili su nam koncert s tradicionalnim pjesmama.
Posebno su nas razveselili i ganuli najmlađi članovi KUD-a Lobor koji su pokazali svoje pjevačko i plesno umijećem.
Nakon održanog koncerta upaljena je četvrta adventska svijeća koja simbolizira ljubav, a koja se tog dana posebno osjećala. Svijeću je upalila načelnica općine Lobor Ljubica Jembrih.
Ravnateljica Doma Darinka Sviben zahvalila je svim gostima na dolasku i druženju s našim korisnicima, na vremenu koje su u ovo predbožićno vrijeme izdvojili samo za nas.

Od srca im hvala !!!