NASLOVNICA

Domosong 2017. održan u Lobor-gradu

Dom za odrasle osobe Lobor- grad ove godine bio je domaćin i organizator 16. po redu Domosonga- natjecanja u pjevanju osoba sa mentalnim oštećenjima. Natjecanje je održano 10. svibnja 2017. u Društvenom domu u Loboru.

Sudjelovalo je 17 domova iz cijele Hrvatske.

Svi predstavnici pokazali su ljepotu i sposobnost izričaja emocija kroz pjesmu koja ujedno djeluje i terapeutski. Dodijeljena su im priznanja za sudjelovanje i simbolične nagrade. Prema pravilima također smo imali proglašenje pobjednika. Treće mjesto osvojio je Dom za odrasle osobe Motovun. Drugo mjesto otišlo je Domu za odrasle osobe Trogir kojemu je to ujedno bilo i prvo sudjelovanje na natjecanju.
Prvo mjesto i posebna nagrada (ručno dizajnirana skulptura leteće note i violinskog ključa) pripala je Domu za odrasle osobe Rijeka. Sukladno tome iduće godine natjecanje se održava u Rijeci.

Fotogalerija:

Starije novosti